benek
Blog ve Video
Yardım ve İletişim
Dalmacyali Logo
Dalmacyali

Bilimsel Araştırma ve Eğitim Merkezi

Neler Yapıyoruz?

Gebze üretim tesisimizin içerisinde yer alan Bilimsel Araştırma ve Eğitim Merkezi’miz; ısı yalıtım sistemleri, dış cephe boya ve kaplamalarına dair araştırmaların yapıldığı, deneyim istasyonları ve performans testleri ile tüm müşterilerimizin bilgi ve farkındalığını artırmak üzere dizayn edilmiş ülkemizdeki tek merkezdir.
Video
video play

Bilimsel Araştırma ve Eğitim Merkezi

Bilimsel Araştırma ve Eğitim Merkezi’mizde yaptığımız çalışmalarda; ısı yalıtım sistemlerimizi bütünsel olarak, sistemleri oluşturan ürünlerimizi ise ayrı ayrı testlere tabi tutuyor ve performanslarını ölçümlüyoruz. Oluşturduğumuz deneyim istasyonlarında, sistem ve ürünlerimizin dayanımlarını canlı testler ile gösteriyor, doğru ısı yalıtım uygulamasının uzun yıllar geçse dahi sunacağı performansı ziyaretçilerimize somut bir şekilde aktarıyoruz.
DALMACYALI_IMAGE
Tüm Türkiye’den son tüketici, mimar, müteahhit ve kamuda çalışan profesyonelleri davet ederek, ısı yalıtım sistem ve ürünlerimize ait performans farklarını bu deneyim istasyonlarında gözlemlemelerini sağlıyoruz. Satış ve uygulama hizmeti veren bayilerimize, geliştirdiğimiz inovatif ürünlerimizi dönemsel olarak aktarıyoruz. Ustalara verdiğimiz eğitimlerde ise; ürünlerin hem görsel hem de teknik avantajlarını uygulamalı olarak gösteriyoruz.

1.000 m²

Kapalı Alanda

84 Farklı

Performans Testi

Yılda 5.000+

Ziyaretçi

Deneyim İstasyonlarımız
Bilimsel Araştırma ve Eğitim Merkezi’mizde ısı yalıtım sistem ve ürünlerimizin sunum ve testlerini gerçekleştirdiğimiz deneyim istasyonlarımız şöyledir;
dalmacyali_icon
Isı Yalıtım Sistemleri Sunum Alanı
dalmacyali_icon
EPS ve Taşyünü Üretim Adımları Duvarı
dalmacyali_icon
ETA (ETAG 004) Higrotermal Yaşlandırma Testleri
dalmacyali_icon
Yapışma Mukavemeti Testi
dalmacyali_icon
Gerçek İklimlendirme Kabinleri
dalmacyali_icon
Isıl Geçirgenlik Ölçümleme Kabinleri
dalmacyali_icon
Darbe Dayanımı Testi
dalmacyali_icon
Dübel Çekme Testi
dalmacyali_icon
Donatı Filesi Mukavemet Testi
dalmacyali_icon
Isı Yalıtım Test Laboratuvarı
dalmacyali_icon
Özel Efektli Kaplamalar Duvarı
dalmacyali_icon
Yangın Bariyeri Duvarı