Son Kullanıcı için

Profesyonel

Teknik Çizimler

Isı yalıtım malzemelerinin çeşitleri ve özellikleri her binaya göre değişiklik gösterir. Binanıza uygun Isı yalıtım sistemine binanın yaşına, ölçülerine, bölgenin iklim özelliklerine göre karar verilmelidir.
Bir projenin planlanması, geliştirilmesi ve gerçekleşmesi sayısız detay düşünülüp koordine edilmektedir. Tüm projelerde, Filli boya olarak dış cephe ile ilgili her etapta mimari büro ve şantiye ile birlikte uyumlu bir çalışma yürütülmektedir.

Filli Boya, tasarımdan uygulamanın son adımına kadar mühendisler, mimarlar, müteahhitler ve uygulamacılar ile birlikte çalışıp, projeye özel ve uzman ürünler ile hizmet vermektedir. Taleplere göre uygulamaya başlamadan önce projelerde uygulama numunesi yapılarak tüm detaylar proje ekibi ile birlikte gözden geçirilerek çözülmemiş detay noktalarına göre özel ürünler sunulmaktadır.

Dış cephe uzmanlığında uzun yılların ve milyonlarca m2 nin kazandırdığı engin bir tecrübeye sahip olan Dalmaçyalı, Ar-ge desteği ile tüm projelerinde dış cephede en yeni, gelişmiş sistem ve tekniklerini kullanmaktadır.Dalmaçyalı projede mimari açıdan yaratıcı, çevreye uyumlu, aynı zamanda sağlam ve fonksiyonel dış cephelerin oluşturulasında, sınırsız teknik malzeme portföyü ve tecrübeyi kadrosuyla uzman desteği vermektedir.Diğer Konular