Profesyoneller için

5 Adımda Isı Yalıtımı

Isı Yalıtım Sürecinin 5 Adımı

Karar Alma

634 sayılı kat mülkiyeti kanuna göre bina sakinlerinin % 51 oranında ısı yalıtımı yaptırma kararı alarak, karar defterine işlemesine takiben süreç başlar. Karar Alma ve ısı yalıtımı İş akış süreci aşağıdaki gibidir.

Devamını gör
Satış Öncesi Hizmetler

Isı yalıtım yaptırmaya karar vermek için sizlere özel sunduğumuz satış öncesi hizmetlerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Devamını gör
Kaliteli ve Doğru Ürün Seçimi

Isı yalıtım sisteminin performansı, kullanılan malzemelerin kalitesi ve bu malzemelerin birbiri ile uyumu çok önemlidir. Bu performansı Avrupa ve Türkiye standartlarında belgeleyen sistemler hem enerji tasarrufunu hem de uzun yıllar dayanaklılığı sağlayabilir. Betek ürünleri ile 2,26 milyon konutta 214 milyon m2 ısı yalıtım uygulaması yapılarak yıllık yaklaşık 24,3 milyon ton karbondioksit eşdeğeri sera gazı tasarrufu ile birlikte 18 milyar TL değerinde doğalgaz tasarrufu elde edilmiştir.

Devamını gör
Teklif Aşaması

Isı yalıtım tekliflerini değerlendirirken tercih edilen ürünlerin paket sistem olarak ilgili standartlara uygunluğu ile binanızın teknik ve görsel ihtiyacına yönelik olduğu mutlaka kontrol edilmelidir.

Devamını gör
Satış Sonrası Hizmetler

Dalmaçyalı Isı Yalıtım Sistemleri ayrıcalıkları, uygulama sonrasında da her zaman yanınızda.

Devamını gör

ISI YALITIMI YAPTIRMAYI MI DÜŞÜNÜYORSUNUZ?


Ücretsiz Keşif Hizmeti
/5-adimda-isi-yalitimi