Profesyoneller için

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Dalmaçyalı Isı Yalıtım Sistemi binanızın ısı yalıtım ihtiyaçlarına uygun olarak alternatifli çözümler sunmaktadır. Bu çözümlerin tespiti için Dalmaçyalı Isı Yalıtım Sistemi binanızın ısı yalıtım ihtiyaçlarına uygun olarak Satış Öncesi Hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Ücretsiz Keşif

Isı Yalıtım malzemelerinin çeşitleri ve özellikleri her binaya göre değişiklik gösterir. Binanıza uygun Isı Yalıtım Sistemine bölgenin iklim özelliklerine göre karar verilmelidir.

Devamını gör
Termal Kamera

Termal Kamera, bina yüzeylerinde ve mekanik tesisatta ısı kaçaklarının tespiti, ısı köprülerin kontrolü, ısıl süreçlerin analizi ve bu hususlarda yapılacak bakım ve tadilat uygulamaları öncesi ve sonrasında durum tespiti için kullanılmaktadır.

Devamını gör
Garanti & Sigorta

Paket sistem kullanımına göre 10 yıla varan ürün garantisinin yanında 2 yıla varan sigorta hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.*

Devamını gör
Ücretsiz Enerji Kimlik Belgesi

Enerji kimlik belgesi asgari olarak binanın enerji ihtiyacı, enerji tüketim sınıflandırması, yalıtım özellikleri, ısıtma ve/veya soğutma sistemlerinin verimi ile ilgili bilgileri içeren bir belgedir. Yüksek enerji performansına sahip enerji kimlik belgesi alınabilmesi için doğru Isı yalıtım kalınlığı ve sistemi seçilmelidir. Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliğine göre 01.01.2020 tarihi itibari ile tüm yapılarda enerji kimlik belgesi alınması zorunludur. Enerji kimlik belgesi 10 yılda bir yenilenmelidir.

Devamını gör
Eko Kredi

Türkiye deki her gelir düzeyindeki konut sahibinin 20 yılı aşkın ürün ve uygulama tecrübesine sahip Avrupa standrtlarında Dalmaçyalı Isı Yalıtım Sistemi nin kalitesine kolaylıkla ulaşabilmesini sağlamaktır. Bu amaçla 60 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla Dalmayçalı ya özel EKOkredi yi kullanımınıza sunuyor ve yalıtımı kendini ödeyen bir yatırıma dönüştürüyoruz.

Devamını gör

YALITIM YAPTIRMAYI MI DÜŞÜNÜYORSUNUZ?


Konutlarda tüketilen toplam enerjinin yaklaşık %80’inin ısıtma ve soğutma için harcandığını biliyor muydunuz?

Ücretsiz Keşif Hizmeti