benek
Blog ve Video
Yardım ve İletişim
Dalmacyali Logo
Dalmacyali

Binaya Özel Hizmetlerimiz

Dalmaçyalı olarak binana özel olarak sunduğumuz hizmetler ile ısı yalıtımı yolculuğun boyunca yanındayız.
Ücretsiz
%60’a Varan Tasarruf
Hemen, şimdi formu doldurarak Dalmaçyalı Isı Yalıtım Sistemleri ile yaptıracağın doğru bir ısı yalıtımı sonucunda elde edebileceğin enerji tasarrufunu ve çevreye sağlayabileceğin katkıyı binana özel olarak öğren.
Enerji Tasarruf Miktarını Öğren
Isı Yalıtım Levha Alternatiflerini Kıyasla
Ücretsiz Isı Yalıtımı Keşif Hizmeti Al

Ücretsiz Isı Yalıtımı Keşif

Formu doldur, ısı yalıtımı (mantolama) konusunda uzman olan ekibimiz evine gelsin, binanı inceleyip en uygun ısı yalıtım çözümünü önersin.  

Termal Kamera

Binanızda termal kamera ile ölçüm yaparak ısı kaybının yaşandığı noktaları tespit ediyor ve hazırladığımız rapor doğrultusunda en uygun ısı yalıtımı (mantolama) çözüm önerimizi sunuyoruz.

EKOKredi

Tüketicilerimize özel sunduğumuz EKOkredi imkanı ile avantajlı faiz oranları ve 60 aya varan vade fırsatlarından yararlanarak binana Dalmaçyalı Isı Yalıtım Sistemleri uzmanlığı ile ısı yalıtımı (mantolama) yaptırabilirsin.

Garanti ve Sigorta

Dalmaçyalı olarak ürünlerimizin kalitesinin ve dayanıklılığının arkasında duruyor ve sizlere geniş kapsamlı garanti ve sigorta hizmeti sunuyoruz.

Ücretsiz Enerji Kimlik Belgesi

Dalmaçyalı Isı Yalıtım Sistemleri ile ısıtma/soğutma kaynaklı enerji tüketimini azaltıyor ve binanızın enerji performansını gösteren Enerji Kimlik Belgesi’ni ücretsiz olarak teslim ediyoruz.