Profesyoneller için

Hizmetlerimiz

Filli Boya Isı Kaybı Ölçüm Ekibi Yeniden Yollarda!

Adım adım Türkiye yi dolaşıyoruz. Projenin devamında termal kamera ile binalardaki ısı kayıplarını ölçerek kapı kapı ısı yalıtım farkındalığı oluşturmaya devam ediyoruz.

Filli Boya Isı Kaybı Ölçüm Ekibi Yeniden Yollarda!

Adım adım Türkiye yi dolaşıyoruz.
Projenin devamında termal kamera ile binalardaki ısı kayıplarını ölçerek kapı kapı ısı yalıtım farkındalığı oluşturmaya devam ediyoruz.

Detaylı bilgi ve binanızla ilgili ücretsiz ısı kaybı ölçüm raporu için
444 1 222

Filli Boya Isı Kaybı Ölçüm Ekipleri;

Ocak ayında; Edirne, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Kayseri, Sivas

Şubat ayında; Kütahya, Sakarya, Düzce, Bolu, Zonguldak, Kastamonu, Samsun, Aksaray, Konya, Isparta, Ankara, Çankırı, Erzurum, Batman, Diyarbakır, Adıyaman, Malatya, Gaziantep

Mart ayında; Denizli, İzmir, Kahramanmaraş, Hatay, İstanbul illerini ziyaret edecek.

FİLLİ BOYA DALMAÇYALI'DAN ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

Isı yalıtımı ve mantolama çözümleri evinizdeki ısı kayıplarını azaltır; kışın daha sıcak, yazın ise daha serin olan evinizde konforlu bir yaşantı sürmenizi sağlar. Filli Boya Dalmaçyalı dan Ücretsiz Keşif Hizmeti, binanızın ihtiyaç duyduğu yalıtım çözümlerini belirler. Doğru mantolama ve ısı yalıtımı yapılmış evlerde hem doğalgaz faturaları azalır hem de ailenizin yaptığı enerji tasarrufu, dünya kaynaklarını korumanıza yardımcı olur.

Filli Boya Dalmaçyalı dan Ücretsiz Keşif Hizmeti almak için yapmanız gereken sadece formumuzu doldurmak. Siz formu doldurun, ısı yalıtımı ve mantolama konusunda uzman olan ekibimiz evinize gelsin, binanızı incelesin ve sizi bilgilendirsin. Size de sadece yazın serin, kışın sıcacık olan evinizin keyfini sürmek kalsın.

Gönder

Filli Boya Danışma Merkezine 444 1 222 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

YALITIM YAPTIRMAYI MI DÜŞÜNÜYORSUNUZ?


Isı yalıtımsız evlerde aynı oda içerisinde oluşan 1° ısı farkının gizli cereyana sebep olarak sağlık koşullarını olumsuz etkilediğini biliyor muydunuz?

Ücretsiz Keşif Hizmeti