benek
Blog ve Video
Yardım ve İletişim
Dalmacyali Logo
Dalmacyali

3 Adımda
Dalmaçyalı Isı Yalıtımını Keşfet

Evinde 4 mevsim tasarruf ve termal konforla yaşamak için doğru ısı yalıtımına dair tüm adımları gör.
tree

Neden Isı Yalıtımı Yaptırmalıyım?

tree

Isı Yalıtımı Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

tree

Isı Yalıtımı Sürecinde Takip Edilecek Adımlar Nelerdir?

634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu’na göre, bina sakinlerinin %51 oranında ısı yalıtımı yaptırma kararı alması durumunun karar defterine işlenmesini takiben ısı yalıtım sürecine başla.
Kat Mülkiyeti Kanunu’nu İncele
Ücretsiz Isı Yalıtımı Keşif Hizmeti talep formunu doldur, 24 saat (iş günü) içinde seni arayıp randevu oluşturalım. Mantolama konusunda uzman ekiplerimiz seni ziyaret etsin, binanın ısı yalıtım ihtiyaçları hakkında bilgilendirsin.
Ücretsiz Keşif Hizmeti Al
Dalmaçyalı Enerji Tasarrufu Analiz Raporu formunu doldur, binanda Dalmaçyalı ile yaptıracağın doğru bir ısı yalıtım sistemi sayesinde enerjiden elde edebileceğin tasarrufu ve çevreye sağlayabileceğin faydayı anında öğren.
Dalmaçyalı Enerji Tasarrufu Analiz Raporu
Isı yalıtım sisteminin performansında, kullanılan malzemelerin kalitesi kadar bu malzemelerin birbiri ile uyumu da oldukça önemli. Bu performansı Avrupa ve Türkiye standartlarında belgeleyen sistemler binanın ömrü boyunca beklenen enerji tasarrufu ve dayanıklılığı sağlar.
Dalmaçyalı Isı Yalıtım Sistemlerini Gör
Isı yalıtım tekliflerini değerlendirirken, tercih edeceğin ürünlerin paket sistem olarak ilgili standartlara uygunluğunu ve binanın dış cephe alanına göre kullanılması gereken malzeme miktarını mutlaka kontrol et.
Isı yalıtım ödemeni kolaylaştırmak için avantajlı faiz oranları ve 60 aya varan vade fırsatlarından yararlan.

Isı Yalıtım Kredilerini İncele
Dalmaçyalı Isı Yalıtım Sistemleri’ni tercih ettiğinde, 10 yıla varan ürün garantisinin yanında 2 yıla varan sigorta hizmetinden faydalanabilirsin.

Garanti ve Sigorta Hakkında Bilgi Al
Dalmaçyalı Isı Yalıtım Sistemleri ile ısı yalıtım uygulamanı tamamladıktan sonra binanın Enerji Kimlik Belgesi’ni ücretsiz olarak alabilirsin.
Enerji Kimlik Belgesi Hakkında Bilgi Al